Pasif Jimnastik Aletleri

Metabolizma hızını artırarak zayıflamaya yardım eder, gevşemiş sarkmış adeleleri toparlama sıkıştırma, biçimlendirme sağlar. Kireçlenmeyi tedavi eder. Bel ve sırt ve adele ağrılarına son verir. Vücuda zindelik verir hareket yeteneğini artırır.

 

Spordan ve egzersizden uzak yaşamamızın sonucu olarak her geçen sürede kas yapımız daha güçsüzleşmektedir. Özellikle istemli çalışan çizgili kaslarımız, vücudumuzun duruşundan ve hatlarından sorumludur.

Merkezimizde kullandığımız pasif jimnastik haraketleri karın, kalça, bacak,basen, sırt, bel ve dinlenme olmak üzere yedi aletten oluşmaktadır. Pasif jimnastik haraketlerinin faydası yorulmadan yağ, selülit ve kireçlenmeyi engellemesidir.

Beslenme programı ile yapıldığında bosalan yağ hücrelerini sıkıstırıp yeni vücuda adapte olmasını sağlıyor. Böylece hiç zahmetsiz vücudun santim olarak çabuk bir sekilde incelmesini beden olarak ta küçülmesini sağlıyor.


 

Daha ayrıntılı bilgi ve sorularınız için güzellik merkezimizi ziyaret edebilir veya
0212 583 42 88
nolu telefondan bizi arayabilirsiniz

 

Bu site ziyaretçilerini bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacı ile hazırlanmış olup, sağlık hizmeti vermemektedir. Sitedeki bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka bir doktora başvurunuz.

 

Copyright © 2010 - Medi-Slim Estetik ve Güzellik Merkezi- Tüm Hakları Saklıdır.